Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Grubu iştiraki ile 2010 yılında kuruldu.

Yurt içi ve yurt dışında alanında lider ve farklı sektörlerde hizmet sunduğu kurumlara, yenilikçi, dinamik ve katma değer yaratan bir anlayışla en iyi hizmeti ve ürünü sunmayı hedefleyen bir yazılım ve danışmanlık şirketi.

Aynı zamanda, genç ve deneyimli ekibiyle, 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar ve önde gelen yerel ve global şirketlerle yapmış olduğu projelerde kazandığı tecrübeyle, Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı “Özel Entegratör” hizmetini de sunmakta.

Şirketlerin; e-dünya ürün ailesiyle e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-smm ve e-mm süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliğini artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümleriyle elektronik dönüşüm süreçlerinde güvenilir ve yakın iş ortağı olan Crs Soft, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın getireceği yeni uygulamalar kapsamındaki hizmetleri de portföyüne eklemeyi planlamakta.

Deloitte Technology Fast 50 Türkiye’de 2017 yılında en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olan Crs Soft, Deloitte EMEA’nın en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi arasındaki 23 Türk firması içinde ise 11’inci sırada yer aldı. Crs Soft’un 2018 yılında da başarıları taçlandırıldı ve Deloitte Fast 50 Türkiye’de yüzde 255 büyüme oranı ile bir kez daha yer aldı. 2019 yılında ise üç yıl üst üste Deloitte Fast 50’de Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri oldu.