Crs Soft, zorunluluk kapsamında olan veya isteğe bağlı e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-smm ve e-mm sistemine geçiş yapan mükelleflere, kendi bilgi işlem alt yapısı ve yazılımını hizmet olarak sunmaktadır.

e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-smm ve e-mm uygulamalarını, e-dünya bilgi işlem sistemi üzerinde kullanmak isteyen mükellefler, GİB’e başvuru yapmalarına gerek olmadan, doğrudan e-dünya’ya başvurarak, tüm bu hizmetlerden e-dünya çatısı altında yararlanmaya başlayabileceklerdir. e-dünya hizmetlerinden yararlanacak mükellefler, işlemlerini gerçekleştirirken kendi mali mühürlerini kullanabilecekleri gibi e-dünya’nın mali mührünü de kullanabileceklerdir.

e-dünya çözümü; kolay entegrasyon seçenekleri, güçlü, hızlı ve güvenilir çözüm, zaman tasarrufu, izlenebilir bakım ve anlık destek hizmetleriyle, temel ilkesi olan müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.


e-dünya Çözümü Kullanma Yöntemleri

Crs Soft e-dünya hizmeti vermiş olduğu müşterilerine üç yönlü çözüm sunmaktadır.

1. Özel Entegrasyon

Firma içerisinde kullanmış olduğunuz muhasebe yazılımınız (ERP), e-dünya sistemi Web Service / Konnektör ile entegre olur. Entegre olan bu sistemler şirket içerisinde kullanmaya alışık olduğunuz düzeni bozmadan, işlemlerinizi yapmanızı sağlar. e-dünya; e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-smm ve e-mm çözümleri ile özel entegratörlük hizmetleri sağlamaktadır.

2. Doğrudan Entegrasyon

e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-smm ve e-mm çözümlerini, bilgi işlem altyapınız yeterli ise, kendi sistemlerinizde kullanabilirsiniz. e-dünya Doğrudan Entegrasyon yöntemi, bu süreçte ihtiyaç duyacağınız tüm yapılanma ve bilgi desteğini sağlayacaktır.

3. e-dünya Web Portal

İnternet erişiminin olduğu her yerden, 7/24 ulaşabileceğiniz ve gerekli işlemleri yapabileceğiniz bir ara yüzdür. e-dünya Web Portali, işlemlerinizi kolaylıkla, hızlı ve efektif olarak gerçekleştirmenizi sağlayacak kullanıcı dostu portal arayüzüne sahiptir. Portal üzerinden tüm e-dünya hizmetlerine ait işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.