Cross Rational Solutions; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur.

Crs Soft, yenilikçi ve deneyimli ekibi ile inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan yazılım ve danışmanlık firmasıdır. Yurtiçi ve Yurtdışında, alanında lider olan farklı sektörlerdeki hizmet sunduğu kurumlara; en iyi hizmeti ve ürünü en kısa sürede sunmayı hedefleyen, yenilikçi ,dinamik , fark yaratan, çözüm ve sonuç odaklı hizmet yaklaşımlarını ilke edinen bir yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına güncel teknolojilerle sunduğumuz çözümler ile; esneklik ve verimlilik kazandırmakta olup iş süreçlerini daha etkin yönetmelerine katma değer sağlamaktadır.

2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği başarılı uygulamalarla, yurtiçi ve yurtdışında önde gelen şirketlerle yapmış olduğu projelerde kazandığı tecrübe ile, Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı “Özel Entegratör” hizmetini sunmaktadır.

Firmaların elektronik dönüşüm süreçlerinde çözüm ortağı olan Crs Soft, şirketlerin ‘e-fatura’, ‘e-arşiv’, ‘e-defter’, 'e-bilet', 'mths' süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliği artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı'nın getireceği yeni uygulamalar kapsamındaki hizmetleri de portföyüne eklemeyi planlamaktadır.