Crs Soft, zorunluluk kapsamında olan veya isteğe bağlı e-fatura, e-arşiv ve e-defter sistemine geçiş yapan mükelleflere, kendi bilgi işlem alt yapısı ve yazılımını hizmet olarak sunmaktadır. Ayrıca e-bilet ve mths uygulamaları için gerekli tüm altyapıları hazırlamış olup, çok yakında hizmetinize sunacaktır.

e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-bilet ve mths uygulamalarını, e-dünya® bilgi işlem sistemi üzerinde kullanmak isteyen mükellefler, GİB’e başvuru yapmalarına gerek olmadan, doğrudan e-dünya®’ya başvurarak, tüm bu hizmetlerden e-dünya® çatısı altında yararlanmaya başlayabileceklerdir. e-dünya® hizmetlerinden yararlanacak mükellefler, işlemlerini gerçekleştirirken kendi mali mühürlerini kullanabilecekleri gibi e-dünya®’nın mali mührünü de kullanabileceklerdir.

e-dünya® çözümü; kolay entegrasyon seçenekleri, güçlü, hızlı ve güvenilir çözüm, zaman tasarrufu, izlenebilir bakım ve anlık destek hizmetleriyle, temel ilkesi olan müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.


e-dünya® Çözümü Kullanma Yöntemleri

Crs Soft e-dünya® hizmeti vermiş olduğu müşterilerine üç yönlü çözüm sunmaktadır.

1. Özel Entegrasyon

Firma içerisinde kullanmış olduğunuz muhasebe yazılımınız (ERP), e-dünya® sistemi Web Service / Konnektör ile entegre olur. Entegre olan bu sistemler şirket içerisinde kullanmaya alışık olduğunuz düzeni bozmadan, işlemlerinizi yapmanızı sağlar. e-dünya®; e-fatura ve e-arşiv çözümleri ile özel entegratörlük hizmetleri sağlamaktadır.

2. Doğrudan Entegrasyon

e-fatura, e-arşiv, e-defter ve e-bilet çözümlerini, bilgi işlem altyapınız yeterli ise, kendi sistemlerinizde kullanabilirsiniz. e-dünya® Doğrudan Entegrasyon yöntemi, bu süreçte ihtiyaç duyacağınız tüm yapılanma ve bilgi desteğini sağlayacaktır.

3. e-dünya® Web Portal

İnternet erişiminin olduğu her yerden, 7/24 ulaşabileceğiniz ve gerekli işlemleri yapabileceğiniz bir ara yüzdür. e-dünya® Web Portali, işlemlerinizi kolaylıkla, hızlı ve efektif olarak gerçekleştirmenizi sağlayacak kullanıcı dostu portal arayüzüne sahiptir. Portal üzerinden tüm e-dünya® hizmetlerine ait işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.