e-dünya® e-bilet Özel Entegratör Hizmeti


Doğrudan entegrasyon yöntemini kullanmak için yeterli bilgi işlem altyapısına sahip olmayan ve kullanma tercihinde bulunmayan firmaların tercih etmiş olduğu çözümdür. e-dünya®, tecrübeli ve deneyimli ekibi ile bir çok firmaya özel entegrasyon hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

e-dünya® hizmeti, anlaşma yaptığı kullanıcılar için güvenli kullanıcı hesapları açar ve kullanıcıların VKN / TCKN bilgisini hizmete başlamadan önce web servisler üzerinden GİB’e iletir.

e-dünya® e-bilet hizmeti, mevcut çevirimiçi biletleme sisteminin kapsamlı ve işlevsel bir rezervasyon sistemidir. e-dünya® tarafından sunulacak olan e-bilet hizmeti, biletin elektronik ortamda oluşturulması, kaydedilmesi ve gönderilmesi gibi biletleme işlemlerini sorunsuz şekilde yürütüp kontrol edecektir.

e-bilet sistemi, kaynağın doğruluğunu, içeriğin bütünlüğünü ve değişmezliğini e-imza ve mali mühür uygulamaları ile garanti altına almaktadır.

e-dünya®, sağlayacağı e-bilet hizmetiyle, kullanıcıların e-bilet ile ilgili tüm süreçlerindeki en iyi rehberi, en güvenilir çözüm ortağı ve teknoloji sağlayıcısı olmayı hedeflemektedir.

Çok yakın zamanda hizmete sunulacak e-dünya e-bilet özel entegrasyon hizmeti ile, kullanıcıların bilgileri ve etik değerleri güvence altına alınıp, korunur ve saklanır.